KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419032
nr 1441 9032
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, gårdsmotiv, duk på pannå, 38x54, yttermått inklusive ram: 52x67 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:27:51
27/12 19:10:28
100 kr
10/1 18:22:52